Ekopracownia – zielone serce szkoły

?? Ekopracownia – zielone serce szkoły ??

Dnia 30 listopada 2023 r. Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Mońkach oficjalnie podpisał umowę dot. nowopowstałej Ekopracowni Odnawialnych Źródeł Energii. ??
    W ramach projektu zostały zakupione nowe meble, nowoczesny sprzęt multimedialny oraz pomoce dydaktyczne.

Całkowity koszt realizacji przedsięwzięcia wyniósł 83 865,53 zł.
    Projekt został dofinansowany kwotą 75 000,00zł ze środków WFOŚiGW w Białymstoku oraz NFOŚiGW w oparciu o Program Priorytetowy: Program Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej na lata 2022-2025.
    Pozostałe 10% stanowił wkład własny Gminy Mońki. Dziękujemy Burmistrzowi Moniek - Panu Zbigniewowi Karwowskiemu za przekazane środki oraz umożliwienie przystąpienia do Programu.?

Drodzy Uczniowie: Mamy nadzieję, że ta nowoczesna pracownia stanie się dla Was miejscem, gdzie będziecie mogli rozwijać swoje zainteresowania oraz poznawać tajniki przyrody. Niech Wasza ciekawość i pasja do nauki nieustannie rosną. Życzymy Wam nie tylko owocnych zajęć w pracowni, ale również wspaniałych wrażeń związanych z odkrywaniem piękna natury. Pamiętajcie, że jesteśmy odpowiedzialni za naszą planetę, dlatego warto ją dobrze poznać i chronić. ???☀️?
    Data dodania: 2023-12-01 10:46:10
    Data edycji: 2023-12-01 10:48:34