Dzień Otwarty w SP2

17 lutego odbył się Dzień Otwarty w naszej szkole. Rodzice wraz z przyszłymi pierwszoklasistami mieli okazję zwiedzić budynki naszej szkoły przy ul. Tysiąclecia 17 oraz ul. Leśnej 3. Goście mogli zajrzeć do różnych sal lekcyjnych i uczestniczyć w licznych atrakcjach. Nauczyciele przygotowali zabawy językowe, zabawy z wykorzystaniem tablic multimedialnych, ozobotów i skribotów, eksperymenty chemiczne oraz zajęcia sportowe. Na każdego ich uczestnika czekały drobne upominki. Rodzice mogli porozmawiać z nauczycielami, odwiedzić świetlicę, bibliotekę oraz stołówkę szkolną.

Mamy nadzieję, że wywarliśmy na naszych odwiedzających pozytywne wrażenie. Bardzo się cieszymy, że mogliśmy spotkać się z dziećmi i ich rodzicami bezpośrednio. Być może już we wrześniu spotkamy się ponownie, aby rozpocząć wspólną, ośmioletnią przygodę edukacyjną w naszej szkole.

Data dodania: 2024-03-06 06:18:40
    Data edycji: 2024-03-06 06:24:24