Opcje widoku
Podkreślenie linków
Reset

Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną

Dnia 9 maja obchodzono Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. Z tej okazji nasi uczniowie ze Szkolnego Koła Wolontariatu, nauczyciele oraz Dyrektor Szkoły Dariusz Jaworowski wzięli udział w uroczystych obchodach zorganizowanych przez Dyrekcję, Pracowników i Wychowanków Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Mońkach. Obchody te rozpoczęły się od mszy świętej w kościele Świętego Brata Alberta w Mońkach. Następnie przeszliśmy ulicami naszego miasta w Marszu Godności. Wszyscy zaproszeni goście wzięli udział w częśći artystycznej przygotowanej przez podopiecznych OREW-u w Mońkach, Warsztatów Terapii Zajęciowej oraz Środowiskowego Domu Samopocy GAMA. Na ręce Dyrektora szkoły,Pana Dariusza Jaworowskiego, Dyrektor OREW Pani Teresa Tyborowska, złożyła specjalne podziękowanie w postaci "Daru Serca" za wieloletnią współpracę i wsparcie.

Koordynatorzy K.Jankowska, T.Turczynska i K. Świerzbińska.

Data dodania: 2024-05-10 21:38:10
    Data edycji: 2024-05-10 21:39:28