Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Mońkach

Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną

Dnia 9 maja obchodzono DzieÅ„ GodnoÅ›ci Osób z NiepeÅ‚nosprawnoÅ›ciÄ… IntelektualnÄ…. Z tej okazji nasi uczniowie ze Szkolnego KoÅ‚a Wolontariatu, nauczyciele oraz Dyrektor SzkoÅ‚y Dariusz Jaworowski wziÄ™li udziaÅ‚ w uroczystych obchodach zorganizowanych przez DyrekcjÄ™, Pracowników i Wychowanków OÅ›rodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w MoÅ„kach. Obchody te rozpoczęły siÄ™ od mszy Å›wiÄ™tej w koÅ›ciele ÅšwiÄ™tego Brata Alberta w MoÅ„kach. NastÄ™pnie przeszliÅ›my ulicami naszego miasta w Marszu GodnoÅ›ci. Wszyscy zaproszeni goÅ›cie wziÄ™li udziaÅ‚ w częśći artystycznej przygotowanej przez podopiecznych OREW-u w MoÅ„kach, Warsztatów Terapii ZajÄ™ciowej oraz Åšrodowiskowego Domu Samopocy GAMA. Na rÄ™ce Dyrektora szkoÅ‚y,Pana Dariusza Jaworowskiego, Dyrektor OREW Pani Teresa Tyborowska, zÅ‚ożyÅ‚a specjalne podziÄ™kowanie w postaci "Daru Serca" za wieloletniÄ… wspóÅ‚pracÄ™ i wsparcie.

Koordynatorzy K.Jankowska, T.Turczynska i K. ÅšwierzbiÅ„ska.

Data dodania: 2024-05-10 21:38:10
    Data edycji: 2024-05-10 21:39:28