Dzień Głośnego Czytania

10 października 2024 roku w naszej szkole odbył się DZIEŃ GŁOŚNEGO CZYTANIA w klasach 1-3 zorganizowany przez bibliotekę szkolną. Uczniowie (podzieleni na trzy grupy) słuchali głośnego czytania książki pod tytuł "Karmelek" napisanej przez Martę Guśniowską mieszkającą na Podlasiu, współpracującą z Białostockim Teatrem Lalek oraz z większością teatrów lalek w Polsce, w Czechach, w Słowacji i na Węgrzech, również z teatrem telewizji.

Pani Marta jest autorką sztuk teatralnych, książek oraz tekstów piosenek do spektakli dla dzieci. Za swoją mądrą i humorystyczną twórczość otrzymała bardzo wiele nagród.

Osobami głośno czytającymi "Karmelka", którym serdecznie dziękujemy, byli:

• Wicedyrektor Pani Izabela Zajko-Korniluk (pierwsza grupa),
    • Ksiądz Filip Zdrodowski (druga grupa),
    • Pedagok szkolny Pani Beata Jóżwiak (trzecia grupa).

We wszystkich grupach czytelnicze spotkania przebiegały w atmosferze dziecięcego zaciekawieniam i rozbawienia.

Dziękujemy Pani Izabeli Zajko-Korniluk za pomoc w orgaznizacji tego przedsięwzięcia.

Data dodania: 2024-10-10 16:09:04
    Data edycji: 2024-10-10 16:11:45