Dzień Dziecka 2024

Dzień Dziecka to święto, na które uczniowie czekają z niecierpliwością cały rok. W tym roku w naszej szkole obchodziliśmy go 29 maja. Tego dnia na naszych podopiecznych czekały liczne atrakcje: pikniki klasowe, malowanie twarzy, tatuaże, dmuchany zamek, wata cukrowa, malowanie rękoma, kredą oraz rozgrywki sportowe. Uczniowie mieli okazję wziąć udział w pokazach Państwowej Straży Pożarnej, Komendy Powiatowej Policji, Wojskowego Centrum Rekrutacji jak również Biebrzańskiego Parku Narodowego. Ponadto tego dnia odwiedził naszą szkołę p. Tomasz Frankowski. Fani piłki nożnej otrzymali autografy. Rodzice z każdej klasy przygotowali poczęstunek w postaci przekąsek oraz owoców. Zaangażowanie rodziców przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Za co serdecznie dziękujemy! Jak zawsze mogliśmy liczyć na WAS!!!

Na koniec imprezy każdy z uczniów otrzymał mały upominek. Mamy nadzieję, że ten dzień zostanie na długo w pamięci naszych uczniów.

Nasze obchody odbyły się dzięki zaangażowaniu wielu instytucji i osób prywatnych. Z tego miejsca serdecznie dziękujemy naszym sponsorom: p. Annie i Karolowi Szydłowskim, p. Krzysztofowi Grygo, p. Pawłowi Sokołowskiemu, p. Karolinie i Łukaszowi Magnuszewskim, p. Tomaszowi Frankowskiemu, Radzie Rodziców przy SP2 Mońki, Stowarzyszeniu Przyjaciół „Dwójki”.

Dziękujemy instytucjom, które aktywnie włączyły się w obchody:

Komendzie Powiatowej Policji w Mońkach, Biebrzańskiemu Parkowi Narodowemu, Wojskowemu Centrum rekrutacji w Białymstoku, Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mońkach.

Dziękujemy również wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły za pomoc w organizacji.

Więcej zdjęć dostępnych na stronie: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=SzkolaPodstawowaNr2WMonkach&set=a.876414564292665

Data dodania: 2024-05-30 23:25:00
    Data edycji: 2024-05-31 07:11:51