Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

  Dzień Dziecka 2024

  Dzień Dziecka 2024

  Dzień Dziecka to święto, na które uczniowie czekają z niecierpliwością cały rok. W tym roku w naszej szkole obchodziliśmy go 29 maja. Tego dnia na naszych podopiecznych czekały liczne atrakcje: pikniki klasowe, malowanie twarzy, tatuaże, dmuchany zamek, wata cukrowa, malowanie rękoma, kredą oraz rozgrywki sportowe. Uczniowie mieli okazję wziąć udział w pokazach Państwowej Straży Pożarnej, Komendy Powiatowej Policji, Wojskowego Centrum Rekrutacji jak również Biebrzańskiego Parku Narodowego. Ponadto tego dnia odwiedził naszą szkołę p. Tomasz Frankowski. Fani piłki nożnej otrzymali autografy. Rodzice z każdej klasy przygotowali poczęstunek w postaci przekąsek oraz owoców. Zaangażowanie rodziców przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Za co serdecznie dziękujemy! Jak zawsze mogliśmy liczyć na WAS!!!

  Na koniec imprezy każdy z uczniów otrzymał mały upominek. Mamy nadzieję, że ten dzień zostanie na długo w pamięci naszych uczniów.

  Nasze obchody odbyły się dzięki zaangażowaniu wielu instytucji i osób prywatnych. Z tego miejsca serdecznie dziękujemy naszym sponsorom: p. Annie i Karolowi Szydłowskim, p. Krzysztofowi Grygo, p. Pawłowi Sokołowskiemu, p. Karolinie i Łukaszowi Magnuszewskim, p. Tomaszowi Frankowskiemu, Radzie Rodziców przy SP2 Mońki, Stowarzyszeniu Przyjaciół „Dwójki”.

  Dziękujemy instytucjom, które aktywnie włączyły się w obchody:

  Komendzie Powiatowej Policji w Mońkach, Biebrzańskiemu Parkowi Narodowemu, Wojskowemu Centrum rekrutacji w Białymstoku, Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mońkach.

  Dziękujemy również wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły za pomoc w organizacji.

  Więcej zdjęć dostępnych na stronie: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=SzkolaPodstawowaNr2WMonkach&set=a.876414564292665

  Data dodania: 2024-05-30 23:25:00
  Data edycji: 2024-05-31 07:11:51
  Ilość wyświetleń: 171

  Nasi Partnerzy

  Bądź z nami
  Aktualności i informacje
  Biuletynu Informacji Publicznej
  Logo Facebook
  Facebook
  Biuletynu Informacji Publicznej