„Dziecięca Szkoła Bezpieczeństwa”

We wtorek w Komendzie Powiatowej Policji w Mońkach zainaugurowana została „Dziecięca Szkoła Bezpieczeństwa”. W akcji „Dziecięca Szkoła Bezpieczeństwa” udział bierze 23 uczniów z klas II a wraz z wychowawcą Izabelą Zajko -Korniluk. Projekt trwa od 26 listopada do końca czerwca 2020 roku. W tym czasie uczniowie wezmą udział w 10 zajęciach profilaktycznych. Po zakończeniu każdej lekcji uczestnik otrzyma wpis do indeksu. Szkoła zostanie zakończona dyplomem „Dziecięcej Szkoły Bezpieczeństwa”

Projekt akcji został przygotowany przez profilaktyków z Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku i jest realizowany jest przez Komedę Powiatową Piolicji w Mońkach wspólnie z Państwową Powiatową Strażą Pożarną w Mońkach, Nadleśnictwem Knyszyn, Zakładem Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, Biblioteką Publiczną oraz Pływalnią Powiatową w Mońkach.

- Izabela Zajko-Korniluk

Data dodania: 2019-11-29 12:13:45