DLA NIEPODLEGŁEJ

W minionym tygodniu siedem uczennic reprezentowało naszą szkołę w konkursach organizowanych przez Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku.

14 listopada odbył się Wojewódzki  Konkurs Recytatorski pod hasłem „Wolność kocham i rozumiem”, zaś 16 listopada - Wojewódzki Przegląd Pieśni Patriotycznych Dzieci i Młodzieży Szkolnej.

Miło nam poinformować, że dziewczęta, jak zwykle, stanęły na wysokości zadania. Wyrazem tego są nagrody i wyróżnienia, które odebrały 23 listopada 2023 r. podczas uroczystego Koncertu dla Niepodległej.

W gronie laureatów konkursowych zmagań znalazły się:

Gabriela Radzajewska z klasy V anagroda w Wojewódzkim  Konkursie Recytatorskim, dwie nagrody w Wojewódzkim Przeglądzie Pieśni  Patriotycznych Dzieci i Młodzieży Szkolnej -  solo oraz w duecie,

Anna Gołąbiewska  z klasy VI c - nagroda w Wojewódzkim Przeglądzie Pieśni  Patriotycznych Dzieci i Młodzieży Szkolnej- solo,

Aleksandra Oświecińska z klasy VI cnagroda w Wojewódzkim Przeglądzie Pieśni Patriotycznych Dzieci i Młodzieży Szkolnej - w duecie,

Anita Nowik z klasy VI awyróżnienie w Wojewódzkim  Konkursie Recytatorskim.

Dziewczętom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Opiekunowie: Elżbieta Grygo, Marzena Palecka

Data dodania: 2023-11-24 07:50:29