Bal Ósmoklasisty

W piątek 7 czerwca, odbył się Bal Ósmoklasistów. Szkolne mury, dzięki zaangażowaniu rodziców, przemieniły się w magiczną salę balową. Pierwsze suknie balowe, eleganckie garnitury, migotliwe reflektory, wzruszająca muzyka, a także zachwyt ze strony dumnych rodziców – to było po prostu jak scena z eleganckiej gali. Tego wieczoru przyszli absolwenci naszej szkoły zatańczyli pięknego poloneza, przygotowanego przez Panią Elżbietę Grygo.

Bal ósmoklasisty to tradycyjna impreza organizowana dla uczniów kończących szkołę podstawową, czyli dla uczniów klas ósmych. Jest to swoiste pożegnanie z dotychczasowym etapem edukacji i przygotowanie się do kolejnego, bardziej wymagającego etapu życia. Impreza ta ma symboliczne znaczenie, ponieważ oznacza zakończenie pewnego okresu w życiu młodego człowieka, a także pożegnanie się z nauczycielami i kolegami, z którymi spędzili wiele lat nauki.

Więcej zdjęć dostępnych na stronie: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=SzkolaPodstawowaNr2WMonkach&set=a.881192717148183

Data dodania: 2024-06-08 09:01:45
    Data edycji: 2024-06-08 09:05:32