Awans do najlepszej ósemki Mistrzostw Województwa Podlaskiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej

W dniach 2-3 marca 2023 r. odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców. Kolejny dobry występ zanotowali uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Mońkach. Dziewczęta w Finale Grupy pokonały 2:0 SP4 Bielsk Podlaski i przegrały 0:2 z SP Choroszcz. Natomiast chłopcy pewnie wygrali Finał Grupy pokonując 2:0 zespół z Tykocina oraz 2:0 zespół z SP4 Bielsk Podlaski.

Kolejność końcowa

- dziewczęta:

1. SP Choroszcz
    2. SP2 Mońki
    3. SP Bielsk Podlaski
    4. SP Wasilków

- chłopcy:

1. SP2 Mońki
    2. SP4 Bielsk Podlaski
    3. SP Dziadkowice
    4. SP Tykocin

Dwa pierwsze zespoły w kategoriach dziewcząt i chłopców awansowały do najlepszej ósemki Mistrzostw Województwa Podlaskiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Tym samym 4 zespoły dziewcząt i chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Mońkach znalazły się w najlepszej ósemce Mistrzostw Województwa Podlaskiego.

Gratulujemy zawodniczkom i zawodnikom.

Trenerzy: Jolanta Rafało, Jan Wojtach

Data dodania: 2023-03-03 14:03:19