Awans do najlepszej czwórki w województwie

Spieszymy się poinformować, że w dniu dzisiejszym doszło do miłej niespodzianki. W Sejnach odbywał się jeden z dwóch półfinałów mistrzostw województwa podlaskiego Szkolnego Związku Sportowego w siatkówce dziewcząt kl. VII-VIII.
    Do półfinałów awansowały cztery szkoły. Gospodynie tj. SP Sejny, SP26 Białystok, SP Szepietowo i SP2 Mońki. Po klubowych rozgrywkach dwie pierwsze szkoły brane były za faworytów awansu do finału wojewódzkiego. I tu Nasze Dziewczyny sprawiły psikusa. ?
    Po walce przegrały 1:2 z Sejnami, wygrały 2:0 z Szepietowem i pokonały 2:1 Białystok. Te wyniki nie dawały jeszcze awansu. W związku z tym, dziewczęta z wielkimi emocjami czekały na ostatni mecz pomiędzy gospodyniami, a Białymstokiem. Miał on zadecydować o kolejności zespołów.
    W sporcie mówi się, że szczęście sprzyja lepszym - i tak też się stało. Zwycięstwo Sejn 2:1 dało naszemu teamowi awans do najlepszej czwórki w województwie. ?
    1. SP Sejny (awans)
    2. SP 2 Mońki (awans)
    3. SP 26 Białystok
    4. SP Szepietowo
    Brawo Dziewczyny!!! ?
    Brawo Pani Trener!!!?
    Trener: Jolanta Rafało
    Gratulujemy i dziękujemy. ? Niech moc będzie z Wami w Finale. ???
    Data dodania: 2023-03-20 12:10:11
    Data edycji: 2023-03-20 12:11:18