Apel z okazji 105 rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości

10 listopada uczniowie klasy VII a oraz dwoje uczniów z klasy IV a pod kierunkiem Pani Jolanty Rafało oraz Pani Elżbiety Grygo przedstawili montaż słowno–muzyczny, upamiętniający odzyskanie przez Polskę niepodległości w 1918 roku. Utwory poetyckie zaprezentowane przez uczniów oraz pieśni patriotyczne w wykonaniu szkolnego chóru wprowadziły wszystkich w podniosły i patriotyczny nastrój. Kolejny raz przeżyliśmy wzruszenie i radość z faktu, że po 123 latach niewoli, nasza ojczyzna powróciła na mapę Europy.

*Zdjęcia wykonano aparatem fotograficznym zakupionym w ramach Programu Laboratoria Przyszłości realizowanego przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Apel nagłośniono za pomocą sprzętu nagłośnieniowego pozyskanego w ramach Programu Laboratoria Przyszłości.

Data dodania: 2023-11-10 22:34:07
    Data edycji: 2023-11-10 22:35:31