Aktywna Tablica

Dnia 7 sierpnia 2023 r. o godzinie 11.00 w Kuratorium Oświaty w Białymstoku Burmistrz Moniek Zbigniew Karwowski uczestniczył w uroczystym podpisaniu umów z organami prowadzącymi szkoły, które otrzymały dofinansowanie w ramach Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2020-2024 – „Aktywna tablica”.
    W spotkaniu uczestniczyli p. Dariusz Piontkowski – Sekretarz Stanu w Ministerstwie Edukacji i Nauki oraz p. Beata Pietruszka – Podlaski Kurator Oświaty.
    Wsparcie finansowe rządowego programu „Aktywna tablica” wyniosło 1 740 948,00 zł. Wśród 54 dofinansowanych placówek oświatowych znalazła się Szkoła Podstawowa Nr 2 w Mońkach, która otrzymał 35000 tys. zł. dofinansowania.

Zródło: https://www.facebook.com/UMMonki
    Foto. Kuratorium Oświaty w Białymstoku