22 KWIETNIA - ŚWIATOWY DZIEŃ ZIEMI

Od września 2020 r. relizujemy w naszej szkole różne działania obejmujące problematykę ekologiczną. Odbywają się one w ramach Projektu Ekologicznego dla klas I - VIII pn. "Żyjemy w zgodzie z naturą". Kolejnym działaniem związanym z tym projektem było przygotowanie przez uczniów ekologicznego przedstawienia i zaprezentowanie go dla klas I - III. Widowisko o tematyce ekologicznej pt. Jaś i Małgosia przygotowała ze swoją klasą II b - p. Halina Wojtach. Natomiast dekorację  wykonali wychowawcy świetlicy szkolnej.

Mamy nadzieję, że ta inscenizacja pomoże dzieciom dostrzec i zrozumieć przyczyny degradacji środowiska oraz potrzebę jego ochrony. Transmisja z przedstawienia została udostępniona na You Tube.

Data dodania: 2021-06-16 13:52:47
Data edycji: 2021-10-09 18:55:22