Czcionka:

A+A-

Kontrast:

    Grono pedagogiczne w roku szk. 2022/2023

    Wychowawstwa w roku szkolnym 2022/2023:

     

    klasa I a - Katarzyna Szeszko

    klasa I b - Natalia Jasiuk

    klasa I c - Halina Wojtach

    klasa I d - Hanna Kuczyńska

    klasa II a - Wioleta Jabłońska

    klasa II b - Bożena Łosiewicz

    klasa II c - Bożena Żak

    klasa II d - Marta Waśkiewicz

    klasa III a - Barbara Aamczyk

    klasa III b - Krystyna Kolendo

    klasa III c - Małogorzata Zajkowska

    klasa III d - Joanna Wasilewska

    klasa IV a - Michaał Jaworowski

    klasa IV b - Aneta Kirejczyk

    klasa IV c - Elżbieta Grygo

    klasa V a - Marta Pisanko

    klasa V b - Elżbieta Kuklo-Bogdan

    klasa V c - Magdalena Żak

    klasa VI a - Jolanta Rafało

    klasa VI b - Katarzyna Jankowska

    klasa VI c - Jarosław Kulikowski 

    klasa VII a - Paweł Gulewicz

    klasa VII b - Tersa Turczyńska

    klasa VIII a - Marzena Palecka

    klasa VIII b - Joanna Kulikowska

    klasa VIII c - Małgorztya Dmitruk

    klasa VIII d - Joanna Kisło

     

     

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

     

    Biblioteka: mgr Alicja Kamińska, mgr Anna Kotiuk

    Biologia: mgr Elżbieta Skibicka

    Chemia: mgr ewelina Purta

    EDB: mgr Krzysztof Szklarzewski

    Edukacja wczesnoszkolna: mgr Barbara Adamczyk, mgr Krystyna Kolendo, mgr Bożena Łosiewicz, mgr Katarzyna Szeszko, mgr Joanna Wasilewska, mgr Halina Wojtach, mgr Małgorzata Zajkowska ,mgr Izabela Zajko-Korniluk, mgr Bożena Żak, mgr Natalia Jasiuk, mgr Hanna Kuczyńska, mgr Wioleta Jabłońska 

    Fizyka: mgr Danuta Siemionkowicz

    Geografia: mgr Hanna Kuczyńska, mgr Izabela Zajko-Korniluk

    Historia: mgr Michał Jaworowski, mgr Gulewicz Paweł, mgr Mieczysław Kotiuk

    Informatyka: mgr Anna Porębska,

    Język angielski: mgr Paweł Gulewicz, mgr Joanna Kulikowska, mgr Marta Pisanko, mgr Joanna Słowikowska, mgr Magdalena Żak

    Język polski:  mgr Aneta Kirejczyk, mgr Joanna Kisło, mgr Katarzyna Oszczapińska, mgr Marzena Palecka, mgr Teresa Turczyńska, mgr Anna Dekarz

    Język rosyjski: mgr Katarzyna Jankowska

    Logopeda: mgr Dorota Filewicz, mgr Agata Rafałko

    Matematyka: mgr Małgorzata Dmitruk, mgr Elżbieta Kuklo-Bogdan, mgr Stefan Szydłowski, mgr Jarosław Kulikowski

    Muzyka: mgr Elżbieta Grygo

    Nauczyciel wspomagający: mgr Beata Dzierżanowska, mgr Katarzyna Gawędzka, mgr Katarzyna Świerzbińska, mgr Wioleta Jabłońska, mgr Hanna Klimaszewska, mgr Katarzyna Jankowska

    Pedagog szkolny: mgr Anna Geniusz, mgr Beata Jóźwiak

    Plastyka: mgr Elżbieta Grygo,

    Przyroda: mgr Elżbieta Skibicka

    Psycholog szkolny: mgr Magda Obuchowska

    Religia: Ks. Mariusz Borys, mgr Helena Radomska,  Ks. Filip Zdrodowski, mgr Paweł Dąbrowski

    Świetlica: mgr  Janina Lisiewicz, mgr Anna Rybicka, mgr Katarzyna Wróbel, mgr Joanna Hinz, mgr Stanisław Filewicz, mgr Grażyna Buńkowska, mgr Karol Czubkowski 

    Technika: mgr Jarosław Kulikowski

    Wiedza o społeczeństwie: mgr Mieczysław Kotiuk

    Wychowanie do życia w rodzinie: mgr Elżbieta Kuko-Bogdan

    Wychowanie fizyczne: mgr Karol Czubkowski, mgr Stanisław Filewicz, mgr Dariusz Jaworowski, mgr Jolanta Rafało, mgr Elżbieta Smółko, mgr Zbigniew Stypułkowski, mgr Jan Wojtach, mgr Tomasz Zdański, mgr Bogdan Sierba 

    Data dodania: 2019-01-25 13:47:12
    Data edycji: 2022-10-07 09:10:03
    Ilość wyświetleń: 6412

    Nasi Partnerzy

    Bądź z nami
    Aktualności i informacje
    Biuletynu Informacji Publicznej
    Logo Facebook
    Facebook