Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Grono pedagogiczne w roku szk. 2020/2021

Wychowawstwa w roku szkolnym 2020/2021:

 

klasa I a - Barbara Adamczyk

klasa I b - Krystyna Kolendo

klasa I c - Małgorzata Zajkowska

klasa I d - Joanna Wasilewska

klasa II a - Katarzyna Szeszko

klasa II b - Halina Wojtach

klasa II c - Grażyna Buńkowska

klasa III a - Izabela Zajko-Korniluk

klasa III b - Bożena Łosiewicz

klasa III c - Bożena Żak

klasa IV a - Jolanta Rafało

klasa IV b - Katarzyna Jankowska

klasa IV c - Jarosław Kulikowski

klasa V a - Paweł Gulewicz

klasa V b - Teresa Turczyńska

klasa VI a - Marzena Palecka

klasa VI b - Barbara Sajkowska

klasa VI c - Małgorzata Dmitruk

klasa VI d - Joanna Kisło

klasa VII a - Michał Jaworowski

klasa VII b - Elżbieta Grygo

klasa VII c - Anna Porębska

klasa VII d - Aneta Kirejczyk

klasa VIII a - Stanisław Filewicz

klasa VIII b - Elżbieta Smółko

klasa VIII c - Izabela Sobczyk

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

 

Biblioteka: mgr Alicja Kamińska, mgr Anna Kotiuk

Biologia: mgr Elżbieta Skibicka

Chemia: mgr Mirosława Góralczyk, mgr Izabela Sobczyk

EDB: mgr Krzysztof Szklarzewski

Edukacja wczesnoszkolna: mgr Barbara Adamczyk, mgr Grażyna Buńkowska,  mgr Krystyna Kolendo, mgr Bożena Łosiewicz, mgr Katarzyna Szeszko, mgr Joanna Wasilewska, mgr Halina Wojtach, mgr Małgorzata Zajkowska ,mgr Izabela Zajko-Korniluk, mgr Bożena Żak

Fizyka: mgr Mirosław Brozio, mgr Danuta Siemionkowicz

Geografia: mgr Barbara Sajkowska

Historia: mgr Michał Jaworowski, mgr Gulewicz Paweł, mgr Mieczysław Kotiuk

Informatyka: mgr Anna Porębska, mgr Elżbieta Kuklo - Bogdan

Język angielski: mgr Paweł Gulewicz, mgr Joanna Kulikowska, mgr Marta Pisanko, mgr Joanna Słowikowska, mgr Magdalena Żak

Język polski:  mgr Aneta Kirejczyk, mgr Joanna Kisło, mgr Katarzyna Oszczapińska, mgr Marzena Palecka, mgr Teresa Turczyńska

Język rosyjski: mgr Katarzyna Jankowska

Logopeda: mgr Dorota Filewicz, mgr Anna Szydłowska

Matematyka: mgr Małgorzata Dmitruk, mgr Elżbieta Kuklo-Bogdan, mgr Stefan Szydłowski, mgr Jarosław Kulikowski

Muzyka: mgr Elżbieta Grygo

Nauczyciel wspomagający: mgr Beata Dzierżanowska, mgr Katarzyna Gawędzka, mgr Izabela Sobczyk,  mgr Marta Waśkiewicz, mgr Katarzyna Świerzbińska

Pedagog szkolny: mgr Anna Geniusz, mgr Beata Jóźwiak

Plastyka: mgr Elżbieta Grygo, mgr Karwowska Aldona 

Przyroda: mgr Izabela Sobczyk

Psycholog szkolny: mgr Magda Obuchowska

Religia: Ks. Mariusz Borys, mgr Helena Radomska,  S. Bogumiła Michalak

Świetlica: mgr Karol Czubkowski, mgr  Janina Lisiewicz, mgr Anna Rybicka, mgr Agata Sienkiewicz, mgr Elżbieta Skibicka, mgr Anna Szydłowska, mgr Katarzyna Świerzbińska, mgr Anna Wroceńska, mgr Katarzyna Wróbel, mgr Magdalena Żak

Technika: mgr Jarosław Kulikowski

Wiedza o społeczeństwie: mgr Mieczysław Kotiuk

Wychowanie do życia w rodzinie: mgr Barbara Sajkowska

Wychowanie fizyczne: mgr Andrzej Anszczak, mgr Karol Czubkowski, mgr Stanisław Filewicz, mgr Dariusz Jaworowski, mgr Magdalena Osicka, mgr Jolanta Rafało, mgr Elżbieta Smółko, mgr Zbigniew Stypułkowski, mgr Jan Wojtach 

Data dodania: 2019-01-25 13:47:12
Data edycji: 2020-09-01 13:21:23
Ilość wyświetleń: 1705

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button
Facebook