Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Grono pedagogiczne w roku szk. 2021/2022

Wychowawstwa w roku szkolnym 2021/2022:

 

klasa I a - Izabela Zajko-Korniluk/ Anna Szydłowska

klasa I b - Bożena Łosiewicz

klasa I c - Bożena Żak

klasa II a - Barbara Adamczyk

klasa II b - Krystyna Kolendo

klasa II c - Małgorzata Zajkowska

klasa II d - Joanna Wasilewska

klasa III a - Katarzyna Szeszko

klasa III b - Halina Wojtach

klasa III c - Grażyna Buńkowska

klasa IV a - Marta Pisanko

klasa IV b - Elżbieta Kuklo-Bogdan

klasa IV c - Magdalena Żak 

klasa V a - Jolanta Rafało

klasa V b - Katarzyna Jankowska

klasa V c - Jarosław Kulikowski

klasa VI a - Paweł Gulewicz

klasa VI b - Teresa Turczyńska

klasa VII a - Marzena Palecka

klasa VII b - Joanna Kulikowska

klasa VII c - Małgorzata Dmitruk

klasa VII d - Joanna Kisło

klasa VIII a - Michał Jaworowski

klasa VIII b - Elżbieta Grygo

klasa VIII c - Anna Porębska

klasa VIII d - Aneta Kirejczyk

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

 

Biblioteka: mgr Alicja Kamińska, mgr Anna Kotiuk

Biologia: mgr Elżbieta Skibicka

Chemia: mgr Mirosława Góralczyk, mgr Izabela Sobczyk

EDB: mgr Krzysztof Szklarzewski

Edukacja wczesnoszkolna: mgr Barbara Adamczyk, mgr Grażyna Buńkowska,  mgr Krystyna Kolendo, mgr Bożena Łosiewicz, mgr Katarzyna Szeszko, mgr Joanna Wasilewska, mgr Halina Wojtach, mgr Małgorzata Zajkowska ,mgr Izabela Zajko-Korniluk, mgr Bożena Żak, mgr Anna Szydłowska

Fizyka: mgr Mirosław Brozio, mgr Danuta Siemionkowicz

Geografia: mgr Hanna Kuczyńska

Historia: mgr Michał Jaworowski, mgr Gulewicz Paweł, mgr Mieczysław Kotiuk

Informatyka: mgr Anna Porębska, mgr Elżbieta Kuklo - Bogdan

Język angielski: mgr Paweł Gulewicz, mgr Joanna Kulikowska, mgr Marta Pisanko, mgr Joanna Słowikowska, mgr Magdalena Żak

Język polski:  mgr Aneta Kirejczyk, mgr Joanna Kisło, mgr Katarzyna Oszczapińska, mgr Marzena Palecka, mgr Teresa Turczyńska

Język rosyjski: mgr Katarzyna Jankowska

Logopeda: mgr Dorota Filewicz, mgr Anna Szydłowska

Matematyka: mgr Małgorzata Dmitruk, mgr Elżbieta Kuklo-Bogdan, mgr Stefan Szydłowski, mgr Jarosław Kulikowski

Muzyka: mgr Elżbieta Grygo

Nauczyciel wspomagający: mgr Beata Dzierżanowska, mgr Katarzyna Gawędzka, mgr Izabela Sobczyk,  mgr Marta Waśkiewicz

Pedagog szkolny: mgr Anna Geniusz, mgr Beata Jóźwiak

Plastyka: mgr Elżbieta Grygo, mgr Karwowska Aldona 

Przyroda: mgr Izabela Sobczyk

Psycholog szkolny: mgr Magda Obuchowska

Religia: Ks. Mariusz Borys, mgr Helena Radomska,  Ks. Filip Zdrodowski

Świetlica: mgr  Janina Lisiewicz, mgr Anna Rybicka, mgr Katarzyna Szklarzewska, mgr Anna Szydłowska, mgr Katarzyna Świerzbińska, mgr Katarzyna Wróbel, mgr Magdalena Żak

Technika: mgr Jarosław Kulikowski

Wiedza o społeczeństwie: mgr Mieczysław Kotiuk

Wychowanie do życia w rodzinie: mgr Elżbieta Kuko-Bogdan

Wychowanie fizyczne: mgr Andrzej Anszczak, mgr Karol Czubkowski, mgr Stanisław Filewicz, mgr Dariusz Jaworowski, mgr Jolanta Rafało, mgr Elżbieta Smółko, mgr Zbigniew Stypułkowski, mgr Jan Wojtach 

Data dodania: 2019-01-25 13:47:12
Data edycji: 2021-12-03 09:51:52
Ilość wyświetleń: 4990

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook