Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Grono pedagogiczne w roku szk. 2018/2019

Wychowawcy w roku szkolnym 2018/2019:

I a - I. Zajko - Korniluk

I b - B. Łosiewicz

I c - B. Żak

II a - B. Adamczyk

II b - K. Kolendo

II c - M. Zajkowska

III a - H. Wojtach

III b - G. Buńkowska

IV a - M. Palecka

IV b - B. Sajkowska

IV c - M. Dmitruk

V a - M. Jaworowski

V b - E. Grygo

V c - A. Porębska

V d - A. Kirejczyk

VI a - S. Filewicz

VI b - E. Smółko

VI c - I. Sobczyk

VII a - J. Rafało

VII b - J. Kulikowska

VIII a - P. Gulewicz

VIII b - E. Kuklo-Bogdan

VIII c - M. Pisanko

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

 

Biblioteka: mgr Alicja Kamińska, mgr Anna Kotiuk, mgr Anna Radzajewska

Biologia: mgr Elżbieta Skibicka

Chemia: mgr Mirosława Góralczyk

EDB: mgr Krzysztof Szklarzewski

Fizyka: mgr Mirosław Brozio

Geografia: mgr Barbara Sajkowska

Historia: mgr Michał Jaworowski, mgr Barbara Sajkowska

Informatyka: mgr Dariusz Grabowski,  mgr Anna Porębska

Język angielski: mgr Paweł Gulewicz, mgr Joanna Kulikowska, mgr Marta Pisanko, mgr Joanna Słowikowska

Język francuski: mgr Joanna Wasilewska

Język polski: mgr Alicja Anszczak, mgr Aneta Kirejczyk, mgr Joanna Kisło, mgr Katarzyna Oszczapińska, mgr Marzena Palecka, mgr Teresa Turczyńska

Język rosyjski: mgr Katarzyna Jankowska

Kształcenie zintegrowane: mgr Barbara Adamczyk, mgr Grażyna Buńkowska, mgr Beata Dzierżanowska (nauczyciel wspomagający), mgr Bogusława Kalinowska, mgr Krystyna Kolendo, mgr Bożena Łosiewicz,  mgr Marta Waśkiewicz (nauczyciel wspomagający), mgr Halina Wojtach, mgr Małgorzata Zajkowska ,mgr Izabela Zajko-Korniluk, mgr Bożena Żak

Logopeda: mgr Dorota Filewicz, mgr Anna Szydłowska, mgr Urszula Woźniewska

Matematyka: mgr Małgorzata Dmitruk, mgr Elżbieta Kuklo-Bogdan, mgr Anna Porębska, mgr Stefan Szydłowski

Muzyka: mgr Elżbieta Grygo

Nauczyciel wspomagający: mgr Katarzyna Szeszko, mgr Alicja Kamińska, mgr Marta Waśkiewicz

Pedagog szkolny: mgr Anna Geniusz, mgr Beata Jóźwiak

Plastyka: mgr Elżbieta Grygo, mgr Anna Porębska

Przyroda: mgr Izabela Sobczyk, mgr Elżbieta Skibicka

Psycholog szkolny: mgr Magda Obuchowska

Religia: Ks. Mariusz Borys, mgr Helena Radomska,  S. Halina Wojtkiewicz

Świetlica: mgr Katarzyna Jankowska, mgr Joanna Kisło, mgr Janina Lisiewicz, mgr Anna Rybicka, mgr Agata Sienkiewicz, mgr Anna Szydłowska, mgr Katarzyna Świerzbińska, mgr Anna Wroceńska, mgr Katarzyna Wróbel,

Technika: mgr Marta Pisanko

Wiedza o społeczeństwie: mgr Mieczysław Kotiuk

Wychowanie do życia w rodzinie: mgr Barbara Sajkowska

Wychowanie fizyczne: mgr Andrzej Anszczak, mgr Karol Czubkowski, mgr Stanisław Filewicz, mgr Dariusz Jaworowski, mgr Magdalena Osicka, mgr Jolanta Rafało, mgr Elżbieta Smółko, mgr Zbigniew Stypułkowski, mgr Katarzyna Szklarzewska, mgr Jan Wojtach, mgr Tomasz Zdański

Data dodania: 2019-01-25 13:47:12
Data edycji: 2019-02-07 13:50:43
Ilość wyświetleń: 411

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button
Facebook