Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Grono pedagogiczne w roku szk. 2019/2020

Wychowawstwa w roku szkolnym 2019/2020:

  1. I a – K. Szeszko
  2. I b – H. Wojtach
  3. I c – G. Buńkowska
  4. II a – I. Zajko – Korniluk
  5. II b – B. Łosiewicz
  6. II c – B. Żak
  7. III a- B. Adamczyk
  8. III b – K. Kolendo
  9. III c – M. Zajkowska
  10. IV a – P. Gulewicz
  11. IV b – T. Turczyńska / M. Waśkiewicz
  12. V a – M. Palecka
  13. V b – B. Sajkowska
  14. V c – M. Dmitruk / B. Dzierżanowska
  15. V d – J. Kisło
  16. VI a- M. Jaworowski
  17. VI b – E. Grygo
  18. VI c – A. Porębska
  19. VI d – A. Kirejczyk
  20. VII a – S. Filewicz
  21. VII b – E. Smółko
  22. VII c – I. Sobczyk
  23. VIII a – J. Rafało
  24. VIII b – J. Kulikowska
  25. VIII c – K. Jankowska

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

 

Biblioteka: mgr Alicja Kamińska, mgr Anna Kotiuk

Biologia: mgr Elżbieta Skibicka

Chemia: mgr Mirosława Góralczyk

EDB: mgr Krzysztof Szklarzewski

Fizyka: mgr Mirosław Brozio, mgr Danuta Siemionkowicz

Geografia: mgr Barbara Sajkowska

Historia: mgr Michał Jaworowski, mgr Barbara Sajkowska, mgr Gulewicz Paweł, mgr Mieczysław Kotiuk

Informatyka: mgr Anna Porębska

Język angielski: mgr Paweł Gulewicz, mgr Joanna Kulikowska, mgr Marta Pisanko, mgr Joanna Słowikowska, mgr Magdalena Żak

Język francuski: mgr Joanna Wasilewska

Język polski:  mgr Aneta Kirejczyk, mgr Joanna Kisło, mgr Katarzyna Oszczapińska, mgr Marzena Palecka, mgr Teresa Turczyńska

Język rosyjski: mgr Katarzyna Jankowska

Kształcenie zintegrowane: mgr Barbara Adamczyk, mgr Grażyna Buńkowska,  mgr Krystyna Kolendo, mgr Bożena Łosiewicz, mgr Katarzyna Szeszko, mgr Halina Wojtach, mgr Małgorzata Zajkowska ,mgr Izabela Zajko-Korniluk, mgr Bożena Żak

Logopeda: mgr Dorota Filewicz, mgr Anna Szydłowska

Matematyka: mgr Małgorzata Dmitruk, mgr Elżbieta Kuklo-Bogdan, mgr Stefan Szydłowski, mgr Jarosław Kulikowski

Muzyka: mgr Elżbieta Grygo

Nauczyciel wspomagający: mgr Beata Dzierżanowska, mgr Katarzyna Gawędzka, mgr Mirosława Góralczyk, mgr Katarzyna Jankowska, mgr Elżbieta Skibicka, mgr Elżbieta Smółko, mgr Izabela Sobczyk,  mgr Joanna Wasilewska, mgr Marta Waśkiewicz

Pedagog szkolny: mgr Anna Geniusz, mgr Beata Jóźwiak

Plastyka: mgr Elżbieta Grygo, mgr Karwowska Aldona, mgr Anna Porębska

Przyroda: mgr Izabela Sobczyk

Psycholog szkolny: mgr Magda Obuchowska

Religia: Ks. Mariusz Borys, mgr Helena Radomska,  S. Bogumiła Michalak

Świetlica: mgr Karwowska Aldona, mgr Janina Lisiewicz, mgr Anna Rybicka, mgr Agata Sienkiewicz, mgr Anna Szydłowska, mgr Katarzyna Świerzbińska, mgr Anna Wroceńska, mgr Katarzyna Wróbel, mgr Magdalena Żak

Technika: mgr Jarosław Kulikowski

Wiedza o społeczeństwie: mgr Mieczysław Kotiuk

Wychowanie do życia w rodzinie: mgr Joanna Kisło, mgr Barbara Sajkowska, mgr Elżbieta Kuklo- Bogdan

Wychowanie fizyczne: mgr Andrzej Anszczak, mgr Karol Czubkowski, mgr Stanisław Filewicz, mgr Dariusz Jaworowski, mgr Magdalena Osicka, mgr Jolanta Rafało, mgr Elżbieta Smółko, mgr Zbigniew Stypułkowski, mgr Katarzyna Szklarzewska, mgr Jan Wojtach 

Data dodania: 2019-01-25 13:47:12
Data edycji: 2019-10-08 13:12:59
Ilość wyświetleń: 573

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button
Facebook